Śnieżny szlak (Wikingowie): Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 11: | Linia 11: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wielkość:''' | | style="width: 30%;" | '''Wielkość:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Koszt budowy:''' | |||
| style="width: 70%;" | 200 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} Miedziane monety | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Technologia wymagana do odblokowania::''' | | style="width: 30%;" | '''Technologia wymagana do odblokowania::''' |
Aktualna wersja na dzień 11:06, 5 cze 2024
Właściwości | |
Rodzaj: | Drogi |
Wielkość: | 1x1 |
Koszt budowy: | 200 Miedziane monety |
Technologia wymagana do odblokowania:: | Dostęp do osady |