Opuszczony zakład psychiatryczny – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 210: | Linia 210: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | -2 210 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 219 200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:17, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x5 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | -110 | 1 | 125 | 1 600 | 10 | 3 |
Epoka Żelaza | -190 | 1 | 200 | 3 900 | 10 | 3 |
Wczesne Średniowiecze | -210 | 1 | 500 | 6 500 | 10 | 3 |
Rozkwit Średniowiecza | -240 | 1 | 1 000 | 9 100 | 10 | 3 |
Jesień Średniowiecza | -270 | 1 | 1 500 | 12 000 | 10 | 3 |
Epoka Kolonialna | -310 | 1 | 2 500 | 18 300 | 10 | 3 |
Epoka Przemysłowa | -350 | 1 | 5 000 | 22 800 | 10 | 3 |
Epoka Postępowa | -390 | 1 | 7 500 | 27 700 | 10 | 3 |
Modernizm | -420 | 1 | 12 500 | 34 500 | 10 | 3 |
Postmodernizm | -430 | 1 | 20 000 | 43 300 | 10 | 3 |
Współczesność | -500 | 1 | 30 000 | 56 400 | 10 | 3 |
Epoka Jutra | -610 | 1 | 50 000 | 65 300 | 10 | 3 |
Przyszłość | -730 | 1 | 80 000 | 74 900 | 10 | 3 |
Arktyczna Przyszłość | -850 | 1 | 120 000 | 85 100 | 10 | 3 |
Oceaniczna Przyszłość | -980 | 1 | 150 000 | 95 900 | 10 | 3 |
Wirtualna Przyszłość | -1 180 | 1 | 200 000 | 107 500 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Mars | -1 880 | 1 | 325 000 | 179 500 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | -2 050 | 1 | 450 000 | 198 800 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | -2 210 | 1 | 525 000 | 219 200 | 10 | 3 |