Szachownica: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 170: | Linia 170: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +11% | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +11% | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 33 030 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 33 030 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 950 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +11% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 36 410 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} dla armii atakującej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} dla armii atakującej<br> |
Wersja z 08:17, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoka Brązu | 55 | 45 | +5% | 270 |
Epoka Żelaza | 117 | 72 | +5% | 650 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | 180 | +6% | 1 080 |
Rozkwit Średniowiecza | 253 | 360 | +6% | 1 510 |
Jesień Średniowiecza | 332 | 540 | +6% | 2 000 |
Epoka Kolonialna | 419 | 900 | +7% | 3 040 |
Epoka Przemysłowa | 512 | 1 800 | +7% | 3 790 |
Epoka Postępowa | 612 | 2 700 | +7% | 4 600 |
Modernizm | 717 | 4 500 | +8% | 5 720 |
Postmodernizm | 826 | 7 200 | +8% | 7 200 |
Współczesność | 942 | 10 800 | +8% | 9 370 |
Epoka Jutra | 1 061 | 18 000 | +9% | 10 850 |
Przyszłość | 1 187 | 28 800 | +9% | 12 440 |
Arktyczna Przyszłość | 1 316 | 43 200 | +9% | 14 140 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 450 | 54 000 | +10% | 15 940 |
Wirtualna Przyszłość | 1 588 | 72 000 | +10% | 17 860 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 2 513 | 117 000 | +10% | 29 820 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 2 730 | 162 000 | +11% | 33 030 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 2 950 | 189 000 | +11% | 36 410 |
dla armii atakującej