Świątynia shinto – poz. 9: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 209: | Linia 209: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 50 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 50 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 12 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 12 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +25% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 133 500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 59 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 50 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Zbieranie zaopatrzenia<br> |
Wersja z 08:16, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 60 | +25% | 1 000 | 1 000 | 50 | 12 |
Epoka Żelaza | 96 | +25% | 2 400 | 2 400 | 50 | 12 |
Wczesne Średniowiecze | 240 | +25% | 4 000 | 4 000 | 50 | 12 |
Rozkwit Średniowiecza | 480 | +25% | 5 500 | 5 500 | 50 | 12 |
Jesień Średniowiecza | 720 | +25% | 7 300 | 7 300 | 50 | 12 |
Epoka Kolonialna | 1 200 | +25% | 11 200 | 9 300 | 50 | 12 |
Epoka Przemysłowa | 2 400 | +25% | 13 900 | 11 300 | 50 | 12 |
Epoka Postępowa | 3 600 | +25% | 16 900 | 13 300 | 50 | 12 |
Modernizm | 6 000 | +25% | 21 000 | 15 400 | 50 | 12 |
Postmodernizm | 9 600 | +25% | 26 400 | 17 600 | 50 | 12 |
Współczesność | 14 400 | +25% | 34 400 | 19 800 | 50 | 12 |
Epoka Jutra | 24 000 | +25% | 39 800 | 22 200 | 50 | 12 |
Przyszłość | 38 400 | +25% | 45 600 | 24 400 | 50 | 12 |
Arktyczna Przyszłość | 57 600 | +25% | 51 800 | 26 700 | 50 | 12 |
Oceaniczna Przyszłość | 72 000 | +25% | 58 500 | 29 300 | 50 | 12 |
Wirtualna Przyszłość | 96 000 | +25% | 65 500 | 31 700 | 50 | 12 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 156 000 | +25% | 109 400 | 51 300 | 50 | 12 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 216 000 | +25% | 121 100 | 55 000 | 50 | 12 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 252 000 | +25% | 133 500 | 59 000 | 50 | 12 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
Zbieranie zaopatrzenia