Złota nagroda: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 128: | Linia 128: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 045 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 045 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 000 000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 000 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 209 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 400 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:15, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 1x1 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Nagrody rankingowe za ponowną kalkulację (tuż przed wersją 1.70) | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 113 | 1 000 |
Epoka Żelaza | 194 | 1 600 |
Wczesne Średniowiecze | 215 | 4 000 |
Rozkwit Średniowiecza | 239 | 8 000 |
Jesień Średniowiecza | 267 | 12 000 |
Epoka Kolonialna | 314 | 20 000 |
Epoka Przemysłowa | 354 | 40 000 |
Epoka Postępowa | 389 | 60 000 |
Modernizm | 416 | 100 000 |
Postmodernizm | 433 | 160 000 |
Współczesność | 504 | 240 000 |
Epoka Jutra | 611 | 400 000 |
Przyszłość | 733 | 640 000 |
Arktyczna Przyszłość | 853 | 960 000 |
Oceaniczna Przyszłość | 984 | 1 200 000 |
Wirtualna Przyszłość | 1 176 | 1 600 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 882 | 2 600 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 2 045 | 3 000 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 2 209 | 3 400 000 |