Majestatyczne drzewko majowe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 143: | Linia 143: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117 000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 117 000 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +15% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +15% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 8 100 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 162 000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +15% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production.png}} Zbieranie monet<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production.png}} Zbieranie monet<br> |
Wersja z 10:21, 23 kwi 2020
![]() | |||||||||||||
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | ![]() | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | ||
---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() | |
Epoka Brązu | 630 | 45 | +8% |
Epoka Żelaza | 700 | 72 | +8% |
Wczesne Średniowiecze | 850 | 180 | +8% |
Rozkwit Średniowiecza | 950 | 360 | +9% |
Jesień Średniowiecza | 1 060 | 540 | +9% |
Epoka Kolonialna | 1 240 | 900 | +9% |
Epoka Przemysłowa | 1 400 | 1 800 | +10% |
Epoka Postępowa | 1 540 | 2 700 | +10% |
Modernizm | 1 650 | 4 500 | +11% |
Postmodernizm | 1 720 | 7 200 | +11% |
Współczesność | 1 990 | 10 800 | +12% |
Epoka Jutra | 2 420 | 18 000 | +12% |
Przyszłość | 2 900 | 28 800 | +13% |
Arktyczna Przyszłość | 3 380 | 43 200 | +13% |
Oceaniczna Przyszłość | 3 900 | 54 000 | +14% |
Wirtualna Przyszłość | 4 660 | 72 000 | +14% |
Epoka kosmiczna: Mars | 7 450 | 117 000 | +15% |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 8 100 | 162 000 | +15% |
![coin_production.png](https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production.png)
Zbieranie monet