Hamak: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 125: | Linia 125: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 3 610 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 3 610 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 52 000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 52 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 930 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 72 000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 10:22, 23 kwi 2020
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 2x2Property "Size" (as page type) with input value " 2x2" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 230 | 20 |
Epoka Żelaza | 320 | 32 |
Wczesne Średniowiecze | 430 | 80 |
Rozkwit Średniowiecza | 540 | 160 |
Jesień Średniowiecza | 640 | 240 |
Epoka Kolonialna | 740 | 400 |
Epoka Przemysłowa | 850 | 800 |
Epoka Postępowa | 950 | 1 200 |
Modernizm | 1 050 | 2 000 |
Postmodernizm | 1 160 | 3 200 |
Współczesność | 1 270 | 4 800 |
Epoka Jutra | 1 350 | 8 000 |
Przyszłość | 1 440 | 12 800 |
Arktyczna Przyszłość | 1 640 | 19 200 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 890 | 24 000 |
Wirtualna Przyszłość | 2 260 | 32 000 |
Epoka kosmiczna: Mars | 3 610 | 52 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 3 930 | 72 000 |