Fabryka betonu papierowego: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 36: | Linia 36: | ||
| style="width: 30%;" | '''Zapewnia:''' | | style="width: 30%;" | '''Zapewnia:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Provides::16 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} <br/>400 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness.png}} <br/>]] | | style="width: 70%;" | [[Provides::16 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} <br/>400 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness.png}} <br/>]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 270 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 340 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 410 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 14:58, 2 gru 2019
![]() | |||||||||||||
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | ![]() | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required.png 2x2Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Czas budowy: | 15h | ||||||||||||
Koszt budowy: | 153 000 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png Monety 353 000 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png Zaopatrzenie Property "Costs" (as page type) with input value "153 000 ![]() ![]() | ||||||||||||
Epoka: | Epoka Jutra | ||||||||||||
Technologia wymagana do odblokowania:: | Recyklaty | ||||||||||||
Wymaga: | 2 980 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population.png Populacja Property "Requirements" (as page type) with input value "2 980 ![]() | ||||||||||||
Zapewnia: | 16 000 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png 400 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness.png Property "Provides" (as page type) with input value "16 000 ![]() ![]() | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
4h | 8h | 1d | 2d | |
---|---|---|---|---|
Koszt produkcji | 3 600 ![]() 3 600 ![]() 1 ![]() |
7 200 ![]() 7 200 ![]() 2 ![]() |
14 400 ![]() 14 400 ![]() 4 ![]() |
21 600 ![]() 21 600 ![]() 6 ![]() |
Produkuje | 1 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/papercrete.png Property "Produces" (as page type) with input value "1 ![]() |
2 ![]() |
4 ![]() |
6 ![]() |
Produkowane i wymagane towary zwiększone o 5, jeśli w posiadaniu zasobów ![]() |