Złota nagroda: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 23: | Linia 23: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | Nagrody rankingowe za ponowną kalkulację (tuż przed wersją 1.70) | | style="width: 70%;" | Nagrody rankingowe za ponowną kalkulację (tuż przed wersją 1.70) | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 140 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 170 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 200 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 14:56, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Nagrody rankingowe za ponowną kalkulację (tuż przed wersją 1.70) | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 113 | 1 000 |
Epoka Żelaza | 194 | 1 600 |
Wczesne Średniowiecze | 215 | 4 000 |
Rozkwit Średniowiecza | 239 | 8 000 |
Jesień Średniowiecza | 267 | 12 000 |
Epoka Kolonialna | 314 | 20 000 |
Epoka Przemysłowa | 354 | 40 000 |
Epoka Postępowa | 389 | 60 000 |
Modernizm | 416 | 100 000 |
Postmodernizm | 433 | 160 000 |
Współczesność | 504 | 240 000 |
Epoka Jutra | 611 | 400 000 |
Przyszłość | 733 | 640 000 |
Arktyczna Przyszłość | 853 | 960 000 |
Oceaniczna Przyszłość | 984 | 1 200 000 |
Wirtualna Przyszłość | 1 176 | 1 600 000 |
Epoka kosmiczna: Mars | 1 882 | 2 600 000 |