Wędrowny cyrk: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 30: | Linia 30: | ||
| style="width: 30%;" | '''Technologia wymagana do odblokowania::''' | | style="width: 30%;" | '''Technologia wymagana do odblokowania::''' | ||
| style="width: 70%;" | osiągnięcie Epoka Kolonialna | | style="width: 70%;" | osiągnięcie Epoka Kolonialna | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 1 350 | |||
| 1 - 2 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 1 690 | |||
| 1 - 3 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 2 030 | |||
| 1 - 3 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 14:54, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 5x5Property "Size" (as page type) with input value " 5x5" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Czas budowy: | 20s | ||||||||||||
Koszt budowy: | 500 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium.png Diamenty Property "Costs" (as page type) with input value "500 Diamenty " contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process. | ||||||||||||
Epoka: | Epoka Kolonialna | ||||||||||||
Technologia wymagana do odblokowania:: | osiągnięcie Epoka Kolonialna | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Zapewnia | |
---|---|
2 500 | 2 800 |