Wielki most - poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Wojciech przeniósł stronę Wielki Most – poz. 1 do Wielki most – poz. 1) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 4x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Karnawał 2018 | | style="width: 70%;"| [[Karnawał wenecki]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 104: | Linia 104: | ||
| 4,490 | | 4,490 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 41,700 | |||
| 5,360 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 19:20, 11 sie 2018
- Monety podwojone gdy zmotywowany; może zostać splądrowany jeśli nie został zmotywowany | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek Mieszkalny |
Rozmiar: | 4x3 |
Wprowadzony w: | Karnawał wenecki 2018 |