Tarasy rolne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x6 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 5x6 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Wyprawy gildyjne | | style="width: 70%;"| [[Wyprawy gildyjne]] | ||
|} | |} | ||
Linia 188: | Linia 188: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 180,000 | | 180,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,790 | |||
| 1,360 | |||
| 7,030 | |||
| 16,860 | |||
| 340 | |||
| 10 | |||
| 5 | |||
| 240,000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 18:31, 11 sie 2018
- Może być splądrowany (motywacja niemożliwa)
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek produkcyjny |
Rozmiar: | 5x6 |
Wprowadzony w: | Wyprawy gildyjne |
W zależności od długości produkcji, budynek produkuje różnego rodzaju dobra:
|
*Produkuje po dwie sztuki towaru z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynu Gracza)