Tarasy rolne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Shelian przeniósł stronę Terrace Farm do Tarasy rolne) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 178: | Linia 178: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 144,000 | | 144,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1,700 | |||
| 1,260 | |||
| 6,270 | |||
| 15,060 | |||
| 279 | |||
| 10 | |||
| 5 | |||
| 180,000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 16:42, 18 mar 2017
W zależności od długości produkcji, budynek produkuje różnego rodzaju dobra:
|
*Produkuje po dwie sztuki towaru z epoki, do której przypisany jest budynek (towary produkowane są do magazynu Gracza)