Zatoka piratów: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 428: | Linia 428: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 114 900 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 18 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 30 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | 114 900 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 18 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 30 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 1x 100% premii do monet {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/boost_coins_large-469eb65e9.png}} | |||
|} | |||
<br>'''Po zmotywowaniu''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | Losow. 🪄 <br>25%: 3 fragm. 300% premii do ataku dla armii atakującej {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>25%: 3 fragm. 300% premii do obrony dla armii atakującej {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br>50%: 4 fragm. Zestaw kryjówek korsarzy {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} <br> | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 520 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 25% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>40% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}}<br>41% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 10 002 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 25 593 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 126 094 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 19 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 31 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 1x 100% premii do monet {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/boost_coins_large-469eb65e9.png}} | | style="text-align: center;" | 1x 100% premii do monet {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/boost_coins_large-469eb65e9.png}} |
Wersja z 08:50, 12 lip 2023
Właściwości |
| |||||||||||||
Czas budowy: | 5s | ||||||||||||
Wielkość: | 4x5 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wymagana ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Punkty | Premie | Zapewnia | Zadowolenie | 1d Produkcja | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 100 | 20% 35% 36% |
160 Populacja | 840 |
| |||
Epoka Żelaza | 160 | 20% 35% 36% |
343 Populacja | 1 523 |
| |||
Wczesne Średniowiecze | 400 | 20% 35% 36% |
527 Populacja | 1 837 |
| |||
Rozkwit Średniowiecza | 800 | 20% 35% 36% |
740 Populacja | 2 200 |
| |||
Jesień Średniowiecza | 1 200 | 21% 36% 37% |
971 Populacja | 2 591 |
| |||
Epoka Kolonialna | 2 000 | 21% 36% 37% |
1 225 Populacja | 3 135 |
| |||
Epoka Przemysłowa | 4 000 | 21% 36% 37% |
1 498 Populacja | 3 648 |
| |||
Epoka Postępowa | 6 000 | 21% 36% 37% |
1 788 Populacja | 4 148 |
| |||
Modernizm | 10 000 | 22% 37% 38% |
2 096 Populacja | 4 626 |
| |||
Postmodernizm | 16 000 | 22% 37% 38% |
2 415 Populacja | 5 055 |
| |||
Współczesność | 24 000 | 22% 37% 38% |
2 753 Populacja | 5 813 |
| |||
Epoka Jutra | 40 000 | 22% 37% 38% |
3 102 Populacja | 6 822 |
| |||
Przyszłość | 64 000 | 23% 38% 39% |
3 469 Populacja | 7 919 |
| |||
Arktyczna Przyszłość | 96 000 | 23% 38% 39% |
3 848 Populacja | 9 038 |
| |||
Oceaniczna Przyszłość | 120 000 | 23% 38% 39% |
4 239 Populacja | 10 229 |
| |||
Wirtualna Przyszłość | 160 000 | 23% 38% 39% |
4 641 Populacja | 11 791 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Mars | 260 000 | 24% 39% 40% |
7 347 Populacja | 18 787 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 360 000 | 24% 39% 40% |
7 980 Populacja | 20 410 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Wenus | 420 000 | 24% 39% 40% |
8 625 Populacja | 22 055 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 480 000 | 24% 39% 40% |
9 288 Populacja | 23 758 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Tytan | 520 000 | 25% 40% 41% |
10 002 Populacja | 25 593 |
|