Tłocznia oleju słonecznikowego – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 227: | Linia 227: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 13 710 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 13 710 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14 700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 127 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 116 500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14 700 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:40, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 6x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 650 | 211 | 120 | 700 | 1 | 650 |
Epoka Żelaza | 1 120 | 452 | 192 | 1 700 | 1 | 1 120 |
Wczesne Średniowiecze | 1 240 | 694 | 480 | 2 900 | 1 | 1 240 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 380 | 975 | 960 | 4 000 | 1 | 1 380 |
Jesień Średniowiecza | 1 540 | 1 279 | 1 440 | 5 300 | 1 | 1 540 |
Epoka Kolonialna | 1 810 | 1 615 | 2 400 | 8 100 | 1 | 1 810 |
Epoka Przemysłowa | 2 040 | 1 973 | 4 800 | 10 100 | 1 | 2 040 |
Epoka Postępowa | 2 240 | 2 356 | 7 200 | 12 300 | 1 | 2 240 |
Modernizm | 2 400 | 2 761 | 12 000 | 15 300 | 1 | 2 400 |
Postmodernizm | 2 500 | 3 182 | 19 200 | 19 200 | 1 | 2 500 |
Współczesność | 2 900 | 3 627 | 28 800 | 25 000 | 1 | 2 900 |
Epoka Jutra | 3 520 | 4 087 | 48 000 | 28 900 | 1 | 3 520 |
Przyszłość | 4 220 | 4 571 | 76 800 | 33 200 | 1 | 4 220 |
Arktyczna Przyszłość | 4 910 | 5 070 | 115 200 | 37 700 | 1 | 4 910 |
Oceaniczna Przyszłość | 5 670 | 5 585 | 144 000 | 42 500 | 1 | 5 670 |
Wirtualna Przyszłość | 6 770 | 6 115 | 192 000 | 47 600 | 1 | 6 770 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 10 840 | 9 680 | 312 000 | 79 500 | 1 | 10 840 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 11 780 | 10 514 | 432 000 | 88 100 | 1 | 11 780 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 12 730 | 11 365 | 504 000 | 97 100 | 1 | 12 730 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 13 710 | 12 238 | 576 000 | 106 600 | 1 | 13 710 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 14 700 | 13 127 | 624 000 | 116 500 | 1 | 14 700 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)