Statek powietrzny – poz. 6: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 229: | Linia 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 780 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9 179 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 441 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 162 900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 23 200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:16, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 7x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 800 | 170 | 105 | 1 200 | 1 180 | 5 | 5 |
Epoka Żelaza | 1 390 | 365 | 168 | 2 900 | 2 040 | 5 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 1 530 | 561 | 420 | 4 800 | 2 250 | 5 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 710 | 788 | 840 | 6 800 | 2 510 | 5 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 1 910 | 1 033 | 1 260 | 8 900 | 2 800 | 5 | 5 |
Epoka Kolonialna | 2 240 | 1 304 | 2 100 | 13 600 | 3 300 | 5 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 2 530 | 1 594 | 4 200 | 17 000 | 3 720 | 5 | 5 |
Epoka Postępowa | 2 780 | 1 903 | 6 300 | 20 600 | 4 080 | 5 | 5 |
Modernizm | 2 970 | 2 230 | 10 500 | 25 600 | 4 370 | 5 | 5 |
Postmodernizm | 3 100 | 2 570 | 16 800 | 32 200 | 4 550 | 5 | 5 |
Współczesność | 3 600 | 2 930 | 25 200 | 41 900 | 5 290 | 5 | 5 |
Epoka Jutra | 4 370 | 3 301 | 42 000 | 48 500 | 6 420 | 5 | 5 |
Przyszłość | 5 230 | 3 692 | 67 200 | 55 600 | 7 690 | 5 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 6 090 | 4 095 | 100 800 | 63 200 | 8 960 | 5 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 7 030 | 4 511 | 126 000 | 71 300 | 10 340 | 5 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 8 400 | 4 939 | 168 000 | 79 900 | 12 350 | 5 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 13 440 | 7 818 | 273 000 | 133 400 | 19 760 | 5 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 14 600 | 8 492 | 378 000 | 147 700 | 21 470 | 5 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 15 780 | 9 179 | 441 000 | 162 900 | 23 200 | 5 | 5 |