Tolos Bożków – poz. 9: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 7 830 | |||
| 6 - 11 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 9 790 | |||
| 8 - 14 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 11 750 | |||
| 10 - 16 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:03, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||||
Epoka Brązu | 870 | 80 | 1 300 | 1 000 | 12 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Epoka Żelaza | 1 490 | 128 | 2 800 | 2 300 | 15 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 1 650 | 320 | 4 200 | 3 800 | 18 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 840 | 640 | 5 800 | 5 400 | 21 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 2 050 | 960 | 7 700 | 7 100 | 24 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Epoka Kolonialna | 2 410 | 1 600 | 11 700 | 9 000 | 29 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 2 720 | 3 200 | 14 600 | 10 900 | 40 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Epoka Postępowa | 2 990 | 4 800 | 17 700 | 12 900 | 56 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Modernizm | 3 200 | 8 000 | 22 100 | 15 000 | 80 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Postmodernizm | 3 330 | 12 800 | 27 700 | 17 100 | 112 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Współczesność | 3 870 | 19 200 | 36 100 | 19 200 | 160 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Epoka Jutra | 4 700 | 32 000 | 41 800 | 21 500 | 216 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Przyszłość | 5 630 | 51 200 | 47 900 | 23 600 | 264 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 6 550 | 76 800 | 54 500 | 25 900 | 320 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 7 560 | 96 000 | 61 400 | 28 400 | 368 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 9 030 | 128 000 | 68 800 | 30 700 | 448 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Epoka kosmiczna: Mars | 14 450 | 208 000 | 114 900 | 49 700 | 544 | 3 | 5 | 5 | 5 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)