Fabryka azbestu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 36: | Linia 36: | ||
| style="width: 30%;" | '''Zapewnia:''' | | style="width: 30%;" | '''Zapewnia:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Provides::3 750 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} <br/>]] | | style="width: 70%;" | [[Provides::3 750 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} <br/>]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 270 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 340 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 410 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 14:58, 2 gru 2019
![]() | |||||||||||||
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | ![]() | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required.png 2x2Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 5x5Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Czas budowy: | 14h 50m | ||||||||||||
Koszt budowy: | 54 000 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png Monety 129 000 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png Zaopatrzenie Property "Costs" (as page type) with input value "54 000 ![]() ![]() | ||||||||||||
Epoka: | Epoka Postępowa | ||||||||||||
Technologia wymagana do odblokowania:: | Nowoczesne tworzywa | ||||||||||||
Wymaga: | 1 200 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population.png Populacja Property "Requirements" (as page type) with input value "1 200 ![]() | ||||||||||||
Zapewnia: | 3 750 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png Property "Provides" (as page type) with input value "3 750 ![]() | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
4h | 8h | 1d | 2d | |
---|---|---|---|---|
Koszt produkcji | 4 000 ![]() 4 000 ![]() |
8 000 ![]() 8 000 ![]() |
16 000 ![]() 16 000 ![]() |
24 000 ![]() 24 000 ![]() |
Produkuje | 1 https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/asbestos.png Property "Produces" (as page type) with input value "1 ![]() |
2 ![]() |
4 ![]() |
6 ![]() |
Produkowane i wymagane towary zwiększone o 5, jeśli w posiadaniu zasobów ![]() |