Świątynia Grozy: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 116: | Linia 116: | ||
| style="text-align: center;" | 126 | | style="text-align: center;" | 126 | ||
| style="text-align: center;" | 19,200 | | style="text-align: center;" | 19,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 36 | |||
| style="text-align: center;" | 14,760 | |||
| style="text-align: center;" | 145 | |||
| style="text-align: center;" | 24,000 | |||
|} | |} |