Renesansowa willa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 115: | Linia 115: | ||
| 11,190 | | 11,190 | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1,289 | |||
| 1,289 | |||
| 12,620 | |||
| 54,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:33, 18 mar 2017