Mobilit: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 86: | Linia 86: | ||
| 444 | | 444 | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 512 | |||
| 6,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:18, 18 mar 2017