Tawerna bohaterów – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian Znaczniki: Ręczne wycofanie zmian Wycofane |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian Znaczniki: Ręczne wycofanie zmian Wycofane |
||
Linia 5: | Linia 5: | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | ||
|} | |||
{| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" colspan="2" | | | style="text-align: left;" colspan="2" | | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} Do ulepszenia do bieżącej epoki wymagany jest zestaw do renowacji | * {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} Do ulepszenia do bieżącej epoki wymagany jest zestaw do renowacji | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} Do ulepszenia o jedną epokę wymagany jest zestaw do ulepszenia | * {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} Do ulepszenia o jedną epokę wymagany jest zestaw do ulepszenia | ||
* Można przenieść do inwentarza za pomocą {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} przedmiotu Przechowaj Budynek | * Można przenieść do inwentarza za pomocą {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} przedmiotu Przechowaj Budynek | ||
* Możliwość użycia motywacji | |||
* {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_upgrade_kit_heroes_tavern-9ffc7cfd0.png}} Pakiet ulepszenia tawerny bohaterów ulepsza ten budynek do: [[Tawerna bohaterów – poz. 3]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | ''' | | style="width: 30%;" | '''Czas budowy:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/time-acd387ad4.png}} 5s | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Wielkość:''' | | style="width: 30%;" | '''Wielkość:''' | ||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wymagana ulica:''' | |||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1 | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | | style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | ||
Linia 46: | Linia 49: | ||
|} | |} | ||
|} | |||
{| style="margin: auto" | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Epoka | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold | Punkty | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold | Zapewnia | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold | Zadowolenie | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/time-acd387ad4.png}} 1d Produkcja | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;" | Epoka Brązu | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 100 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 155 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 650 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 900 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;" | Epoka Żelaza | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 160 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 334 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1 130 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 200 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;" | Wczesne Średniowiecze | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 400 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 512 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1 240 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 3 600 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 800 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 719 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1 390 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 5 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;" | Jesień Średniowiecza | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1 200 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 943 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1 550 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 6 700 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;" | Epoka Kolonialna | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1 190 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1 820 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 10 100 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;" | Epoka Przemysłowa | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 4 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1 455 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2 050 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 12 600 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |} | ||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;" | Epoka Postępowa | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 6 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1 737 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2 260 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 15 300 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;" | Modernizm | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 10 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2 036 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2 410 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 19 100 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center" | ! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;" | Postmodernizm | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 16 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2 346 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2 510 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 24 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | |||
|} | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;" | Współczesność | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 24 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2 674 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2 920 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 31 300 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;" | Epoka Jutra | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 40 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 3 013 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 3 550 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 36 200 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;" | Przyszłość | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 64 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 3 370 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 4 250 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 41 500 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;" | Arktyczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 96 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 3 738 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 4 950 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 47 100 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 120 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 4 117 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 5 710 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 53 100 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 160 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 4 508 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 6 820 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 59 500 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;" | Epoka Kosmiczna: Mars | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 260 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 7 136 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 10 910 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 99 400 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 360 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 7 751 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 11 860 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 110 100 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 420 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 8 378 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 12 810 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 121 400 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 480 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 9 022 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 13 800 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 133 200 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 520 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 9 677 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 14 800 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 145 700 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |
Wersja z 09:04, 23 sie 2024
Właściwości |
| |||||||||||||
Czas budowy: | 5s | ||||||||||||
Wielkość: | 5x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wymagana ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Punkty | Zapewnia | Zadowolenie | 1d Produkcja | |
---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 100 | 155 Populacja | 650 |
| |
Epoka Żelaza | 160 | 334 Populacja | 1 130 |
| |
Wczesne Średniowiecze | 400 | 512 Populacja | 1 240 |
| |
Rozkwit Średniowiecza | 800 | 719 Populacja | 1 390 |
| |
Jesień Średniowiecza | 1 200 | 943 Populacja | 1 550 |
| |
Epoka Kolonialna | 2 000 | 1 190 Populacja | 1 820 |
| |
Epoka Przemysłowa | 4 000 | 1 455 Populacja | 2 050 |
| |
Epoka Postępowa | 6 000 | 1 737 Populacja | 2 260 |
| |
Modernizm | 10 000 | 2 036 Populacja | 2 410 |
| |
Postmodernizm | 16 000 | 2 346 Populacja | 2 510 |
| |
Współczesność | 24 000 | 2 674 Populacja | 2 920 |
| |
Epoka Jutra | 40 000 | 3 013 Populacja | 3 550 |
| |
Przyszłość | 64 000 | 3 370 Populacja | 4 250 |
| |
Arktyczna Przyszłość | 96 000 | 3 738 Populacja | 4 950 |
| |
Oceaniczna Przyszłość | 120 000 | 4 117 Populacja | 5 710 |
| |
Wirtualna Przyszłość | 160 000 | 4 508 Populacja | 6 820 |
| |
Epoka Kosmiczna: Mars | 260 000 | 7 136 Populacja | 10 910 |
| |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 360 000 | 7 751 Populacja | 11 860 |
| |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 420 000 | 8 378 Populacja | 12 810 |
| |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 480 000 | 9 022 Populacja | 13 800 |
| |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 520 000 | 9 677 Populacja | 14 800 |
|