Tłocznia oleju słonecznikowego – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian Znaczniki: Ręczne wycofanie zmian Wycofane |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian Znaczniki: Ręczne wycofanie zmian Wycofane |
||
Linia 5: | Linia 5: | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" colspan="2" | | | style="text-align: left;" colspan="2" | | ||
* Motywacja podwaja produkcję bazową. Brak motywacji umożliwia plądrowanie | |||
* {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} Do ulepszenia do bieżącej epoki wymagany jest zestaw do renowacji | * {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} Do ulepszenia do bieżącej epoki wymagany jest zestaw do renowacji | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} Do ulepszenia o jedną epokę wymagany jest zestaw do ulepszenia | * {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} Do ulepszenia o jedną epokę wymagany jest zestaw do ulepszenia | ||
* Można przenieść do inwentarza za pomocą {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} przedmiotu Przechowaj Budynek | * Można przenieść do inwentarza za pomocą {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} przedmiotu Przechowaj Budynek | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | ''' | | style="width: 30%;" | '''Rodzaj:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential-50ae9bf59.png}} Budynki mieszkalne | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Ulica:''' | |||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1 | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Wielkość:''' | | style="width: 30%;" | '''Wielkość:''' | ||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | | style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | ||
Linia 49: | Linia 46: | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
{| style="margin: auto;" | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center | ! style="text-align: center" rowspan="3" | Epoka | ||
! style="text-align: center;" colspan="3" | Zapewnia | |||
! style="text-align: center;" colspan="1" | Produkuje | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
|} | ! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} | ||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center | ! style="text-align: center;" | 1d | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:center;" | Epoka Brązu | ||
| | | style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 590 | ||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 194 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 120 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 700 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:center;" | Epoka Żelaza | |||
| style=" | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 1 020 | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 418 | |||
| style=" | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 192 | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 1 600 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:center;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| | | style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 1 130 | ||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 641 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 480 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 2 600 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:center;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| style=" | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 1 260 | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 900 | |||
| style=" | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 960 | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 3 700 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:center;" | Jesień Średniowiecza | ||
| | | style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1 410 | ||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1 181 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 1 440 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 4 900 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:center;" | Epoka Kolonialna | |||
| style=" | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 1 660 | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 1 490 | |||
| style=" | | style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 2 400 | ||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 7 400 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:center;" | Epoka Przemysłowa | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 1 870 | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 1 822 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 4 800 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 9 300 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:center;" | Epoka Postępowa | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 050 | ||
| style=" | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 174 | ||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 7 200 | |||
| style=" | | style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 11 300 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:center;" | Modernizm | ||
| | | style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 200 | ||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 549 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 12 000 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 14 000 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:center;" | Postmodernizm | |||
| style=" | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 290 | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 938 | |||
| style=" | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 19 200 | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 17 600 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:center;" | Współczesność | ||
| | | style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 2 660 | ||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 3 348 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 28 800 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 22 900 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:center;" | Epoka Jutra | |||
| style=" | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 3 230 | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 3 773 | |||
| style=" | | style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 48 000 | ||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 26 500 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:center;" | Przyszłość | ||
| | | style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 3 870 | ||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 4 219 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 76 800 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 30 400 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:center;" | Arktyczna Przyszłość | |||
| style=" | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 4 500 | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 4 680 | |||
| style=" | | style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 115 200 | ||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 34 600 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:center;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 5 200 | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 5 155 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 144 000 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 39 000 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:center;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style=" | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 6 210 | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 5 645 | |||
| style=" | | style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 192 000 | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 43 700 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Mars | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 9 940 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 8 935 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 312 000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 72 900 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 800 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 9 706 | ||
| style=" | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 432 000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 80 800 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | ||
| | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11 670 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 490 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 504 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 89 000 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style=" | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 570 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 11 297 | |||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 576 000 | ||
| style="text-align: | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 97 700 | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | ||
| | | style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 480 | ||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 118 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 106 800 | |||
|} | |} |
Wersja z 14:25, 19 lip 2024
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 6x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoka Brązu | 590 | 194 | 120 | 700 |
Epoka Żelaza | 1 020 | 418 | 192 | 1 600 |
Wczesne Średniowiecze | 1 130 | 641 | 480 | 2 600 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 260 | 900 | 960 | 3 700 |
Jesień Średniowiecza | 1 410 | 1 181 | 1 440 | 4 900 |
Epoka Kolonialna | 1 660 | 1 490 | 2 400 | 7 400 |
Epoka Przemysłowa | 1 870 | 1 822 | 4 800 | 9 300 |
Epoka Postępowa | 2 050 | 2 174 | 7 200 | 11 300 |
Modernizm | 2 200 | 2 549 | 12 000 | 14 000 |
Postmodernizm | 2 290 | 2 938 | 19 200 | 17 600 |
Współczesność | 2 660 | 3 348 | 28 800 | 22 900 |
Epoka Jutra | 3 230 | 3 773 | 48 000 | 26 500 |
Przyszłość | 3 870 | 4 219 | 76 800 | 30 400 |
Arktyczna Przyszłość | 4 500 | 4 680 | 115 200 | 34 600 |
Oceaniczna Przyszłość | 5 200 | 5 155 | 144 000 | 39 000 |
Wirtualna Przyszłość | 6 210 | 5 645 | 192 000 | 43 700 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 9 940 | 8 935 | 312 000 | 72 900 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 10 800 | 9 706 | 432 000 | 80 800 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 11 670 | 10 490 | 504 000 | 89 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 12 570 | 11 297 | 576 000 | 97 700 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 13 480 | 12 118 | 624 000 | 106 800 |