Punkt handlowy – poz. 8: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 296: | Linia 296: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 92 400 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 8 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 17 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | 92 400 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 8 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 17 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | ||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 520 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 18% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}}<br>13% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 9 732 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 24 498 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 101 399 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety, 9 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 18 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Wersja z 08:50, 12 lip 2023
Właściwości |
| |||||||||||||
Czas budowy: | 5s | ||||||||||||
Wielkość: | 4x5 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wymagana ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Punkty | Premie | Zapewnia | Zadowolenie | 1d Produkcja | |
---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 100 | 13% 8% |
156 Populacja | 806 |
| |
Epoka Żelaza | 160 | 13% 8% |
334 Populacja | 1 454 |
| |
Wczesne Średniowiecze | 400 | 13% 8% |
513 Populacja | 1 753 |
| |
Rozkwit Średniowiecza | 800 | 13% 8% |
720 Populacja | 2 100 |
| |
Jesień Średniowiecza | 1 200 | 14% 9% |
945 Populacja | 2 485 |
| |
Epoka Kolonialna | 2 000 | 14% 9% |
1 192 Populacja | 3 002 |
| |
Epoka Przemysłowa | 4 000 | 14% 9% |
1 457 Populacja | 3 497 |
| |
Epoka Postępowa | 6 000 | 14% 9% |
1 740 Populacja | 3 980 |
| |
Modernizm | 10 000 | 15% 10% |
2 039 Populacja | 4 439 |
| |
Postmodernizm | 16 000 | 15% 10% |
2 350 Populacja | 4 850 |
| |
Współczesność | 24 000 | 15% 10% |
2 678 Populacja | 5 578 |
| |
Epoka Jutra | 40 000 | 15% 10% |
3 018 Populacja | 6 538 |
| |
Przyszłość | 64 000 | 16% 11% |
3 375 Populacja | 7 595 |
| |
Arktyczna Przyszłość | 96 000 | 16% 11% |
3 744 Populacja | 8 654 |
| |
Oceaniczna Przyszłość | 120 000 | 16% 11% |
4 124 Populacja | 9 794 |
| |
Wirtualna Przyszłość | 160 000 | 16% 11% |
4 516 Populacja | 11 286 |
| |
Epoka Kosmiczna: Mars | 260 000 | 17% 12% |
7 148 Populacja | 17 988 |
| |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 360 000 | 17% 12% |
7 764 Populacja | 19 544 |
| |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 420 000 | 17% 12% |
8 392 Populacja | 21 122 |
| |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 480 000 | 17% 12% |
9 037 Populacja | 22 747 |
| |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 520 000 | 18% 13% |
9 732 Populacja | 24 498 |
|