Fabryka czekolady – poz. 8: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 404: | Linia 404: | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 5% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>6% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | | style="text-align: center; padding: 0" | 5% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>6% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 13 710 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | | style="text-align: center; padding: 0" | 13 710 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|} | |||
<br>'''Po zmotywowaniu''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 3 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 1 Fragment Strażnica dziadka do orzechów {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 624 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 5% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>6% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 14 766 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
{| style="margin: auto; width: 100%" | {| style="margin: auto; width: 100%" |
Wersja z 08:49, 12 lip 2023
Właściwości |
| |||||||||||||
Czas budowy: | 5s | ||||||||||||
Wielkość: | 4x6 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wymagana ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Punkty | Premie | Zadowolenie | 1d Produkcja | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 120 | 3% 4% |
650 |
| |||
Epoka Żelaza | 192 | 3% 4% |
1 120 |
| |||
Wczesne Średniowiecze | 480 | 3% 4% |
1 240 |
| |||
Rozkwit Średniowiecza | 960 | 3% 4% |
1 380 |
| |||
Jesień Średniowiecza | 1 440 | 3% 4% |
1 540 |
| |||
Epoka Kolonialna | 2 400 | 3% 4% |
1 810 |
| |||
Epoka Przemysłowa | 4 800 | 3% 4% |
2 040 |
| |||
Epoka Postępowa | 7 200 | 4% 5% |
2 240 |
| |||
Modernizm | 12 000 | 4% 5% |
2 400 |
| |||
Postmodernizm | 19 200 | 4% 5% |
2 500 |
| |||
Współczesność | 28 800 | 4% 5% |
2 900 |
| |||
Epoka Jutra | 48 000 | 4% 5% |
3 520 |
| |||
Przyszłość | 76 800 | 4% 5% |
4 220 |
| |||
Arktyczna Przyszłość | 115 200 | 4% 5% |
4 910 |
| |||
Oceaniczna Przyszłość | 144 000 | 5% 6% |
5 670 |
| |||
Wirtualna Przyszłość | 192 000 | 5% 6% |
6 770 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Mars | 312 000 | 5% 6% |
10 840 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 432 000 | 5% 6% |
11 780 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Wenus | 504 000 | 5% 6% |
12 730 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 576 000 | 5% 6% |
13 710 |
| |||
Epoka Kosmiczna: Tytan | 624 000 | 5% 6% |
14 766 |
|