Rezerwat pand – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 187: | Linia 187: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 480 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 480 000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 500 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 500 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 050 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 675 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:44, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x5 | ||||||||||||
Łańcuch: | Rezerwat pand | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoka Brązu | 50 | 25 | 100 | 85 |
Epoka Żelaza | 100 | 50 | 160 | 175 |
Wczesne Średniowiecze | 200 | 100 | 400 | 350 |
Rozkwit Średniowiecza | 400 | 200 | 800 | 700 |
Jesień Średniowiecza | 500 | 250 | 1 200 | 875 |
Epoka Kolonialna | 600 | 300 | 2 000 | 1 050 |
Epoka Przemysłowa | 700 | 350 | 4 000 | 1 225 |
Epoka Postępowa | 800 | 400 | 6 000 | 1 400 |
Modernizm | 900 | 450 | 10 000 | 1 575 |
Postmodernizm | 1 000 | 500 | 16 000 | 1 750 |
Współczesność | 1 100 | 550 | 24 000 | 1 925 |
Epoka Jutra | 1 200 | 600 | 40 000 | 2 100 |
Przyszłość | 1 300 | 650 | 64 000 | 2 275 |
Arktyczna Przyszłość | 1 400 | 700 | 96 000 | 2 450 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 500 | 750 | 120 000 | 2 625 |
Wirtualna Przyszłość | 1 600 | 800 | 160 000 | 2 800 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 700 | 850 | 260 000 | 2 975 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 1 800 | 900 | 360 000 | 3 150 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 1 900 | 950 | 420 000 | 3 325 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 2 000 | 1 000 | 480 000 | 3 500 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 2 100 | 1 050 | 520 000 | 3 675 |