Kryjówka piratów – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 254: | Linia 254: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 13 500 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 13 500 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 278 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 278 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 21 440 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 632 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 780 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 242 800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14 950 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 308 000 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:44, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x6 | ||||||||||||
Łańcuch: | Kryjówka piratów | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | Losowo zapewnia jedno z poniższych: | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | 5% | 50% | 45% | ||||
Epoka Brązu | 950 | 219 | 150 | 1 500 | 5 | 25 | 500 |
Epoka Żelaza | 1 630 | 470 | 240 | 3 600 | 5 | 100 | 2 000 |
Wczesne Średniowiecze | 1 800 | 721 | 600 | 6 000 | 5 | 250 | 5 000 |
Rozkwit Średniowiecza | 2 010 | 1 013 | 1 200 | 8 400 | 5 | 450 | 9 500 |
Jesień Średniowiecza | 2 240 | 1 328 | 1 800 | 11 100 | 5 | 725 | 15 000 |
Epoka Kolonialna | 2 640 | 1 677 | 3 000 | 16 900 | 5 | 1 075 | 22 000 |
Epoka Przemysłowa | 2 970 | 2 049 | 6 000 | 21 100 | 5 | 1 500 | 30 500 |
Epoka Postępowa | 3 270 | 2 446 | 9 000 | 25 600 | 5 | 1 975 | 40 000 |
Modernizm | 3 490 | 2 867 | 15 000 | 31 800 | 5 | 2 525 | 51 500 |
Postmodernizm | 3 640 | 3 305 | 24 000 | 40 000 | 5 | 3 150 | 64 500 |
Współczesność | 4 230 | 3 767 | 36 000 | 52 100 | 5 | 3 850 | 79 000 |
Epoka Jutra | 5 140 | 4 244 | 60 000 | 60 300 | 5 | 4 625 | 94 500 |
Przyszłość | 6 150 | 4 747 | 96 000 | 69 100 | 5 | 5 450 | 112 000 |
Arktyczna Przyszłość | 7 170 | 5 265 | 144 000 | 78 500 | 5 | 6 375 | 131 000 |
Oceaniczna Przyszłość | 8 270 | 5 800 | 180 000 | 88 600 | 5 | 7 375 | 151 500 |
Wirtualna Przyszłość | 9 880 | 6 350 | 240 000 | 99 200 | 5 | 8 450 | 173 500 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 15 810 | 10 052 | 390 000 | 165 700 | 5 | 9 600 | 197 500 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 17 180 | 10 919 | 540 000 | 183 500 | 5 | 10 825 | 222 500 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 18 560 | 11 802 | 630 000 | 202 300 | 5 | 12 125 | 249 500 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 19 990 | 12 709 | 720 000 | 222 100 | 5 | 13 500 | 278 000 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 21 440 | 13 632 | 780 000 | 242 800 | 5 | 14 950 | 308 000 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)