Kryjówka piratów – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 232: | Linia 232: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 9 425 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 9 425 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 232 500 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 232 500 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 19 910 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 254 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 780 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 230 600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 375 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 257 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:44, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x6 | ||||||||||||
Łańcuch: | Kryjówka piratów | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | Losowo zapewnia jedno z poniższych: | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | 50% | 50% | ||||
Epoka Brązu | 880 | 213 | 150 | 1 400 | 25 | 500 |
Epoka Żelaza | 1 510 | 457 | 240 | 3 400 | 100 | 2 000 |
Wczesne Średniowiecze | 1 670 | 701 | 600 | 5 700 | 225 | 5 000 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 870 | 984 | 1 200 | 8 000 | 400 | 8 500 |
Jesień Średniowiecza | 2 080 | 1 292 | 1 800 | 10 600 | 600 | 13 500 |
Epoka Kolonialna | 2 450 | 1 630 | 3 000 | 16 100 | 875 | 19 500 |
Epoka Przemysłowa | 2 760 | 1 992 | 6 000 | 20 000 | 1 175 | 27 000 |
Epoka Postępowa | 3 030 | 2 378 | 9 000 | 24 300 | 1 525 | 35 500 |
Modernizm | 3 250 | 2 788 | 15 000 | 30 200 | 1 950 | 45 000 |
Postmodernizm | 3 380 | 3 213 | 24 000 | 38 000 | 2 375 | 56 000 |
Współczesność | 3 930 | 3 662 | 36 000 | 49 500 | 2 875 | 68 000 |
Epoka Jutra | 4 770 | 4 127 | 60 000 | 57 300 | 3 425 | 81 500 |
Przyszłość | 5 710 | 4 615 | 96 000 | 65 700 | 4 025 | 96 000 |
Arktyczna Przyszłość | 6 650 | 5 119 | 144 000 | 74 600 | 4 650 | 112 000 |
Oceaniczna Przyszłość | 7 680 | 5 639 | 180 000 | 84 100 | 5 325 | 129 000 |
Wirtualna Przyszłość | 9 170 | 6 174 | 240 000 | 94 200 | 6 050 | 147 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 14 680 | 9 773 | 390 000 | 157 400 | 6 825 | 166 500 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 15 950 | 10 616 | 540 000 | 174 400 | 7 650 | 187 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 17 230 | 11 474 | 630 000 | 192 200 | 8 500 | 209 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 18 560 | 12 356 | 720 000 | 210 900 | 9 425 | 232 500 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 19 910 | 13 254 | 780 000 | 230 600 | 10 375 | 257 000 |