Bocianie gniazdo poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 295: | Linia 295: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 222 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 222 000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 222 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 222 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 16 830 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 650 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 202 300 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 25 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 22 050 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 243 750 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 243 750 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:44, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x5 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | Losowo zapewnia jedno z poniższych: | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | 35% | 30% | 15% | 10% | 10% | ||||
Epoka Brązu | 270 | 125 | 1 300 | 4 | 6 | 25 | 50 | 750 | 750 |
Epoka Żelaza | 580 | 200 | 3 000 | 4 | 6 | 25 | 200 | 3 000 | 3 000 |
Wczesne Średniowiecze | 890 | 500 | 5 000 | 4 | 6 | 25 | 450 | 6 000 | 6 000 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 250 | 1 000 | 7 000 | 4 | 6 | 25 | 800 | 10 500 | 10 500 |
Jesień Średniowiecza | 1 640 | 1 500 | 9 300 | 4 | 6 | 25 | 1 250 | 15 750 | 15 750 |
Epoka Kolonialna | 2 070 | 2 500 | 14 100 | 4 | 6 | 25 | 1 800 | 22 500 | 22 500 |
Epoka Przemysłowa | 2 530 | 5 000 | 17 600 | 4 | 6 | 25 | 2 450 | 30 000 | 30 000 |
Epoka Postępowa | 3 020 | 7 500 | 21 300 | 4 | 6 | 25 | 3 200 | 39 000 | 39 000 |
Modernizm | 3 540 | 12 500 | 26 500 | 4 | 6 | 25 | 4 050 | 48 750 | 48 750 |
Postmodernizm | 4 080 | 20 000 | 33 300 | 4 | 6 | 25 | 5 000 | 59 250 | 59 250 |
Współczesność | 4 650 | 30 000 | 43 400 | 4 | 6 | 25 | 6 050 | 71 250 | 71 250 |
Epoka Jutra | 5 240 | 50 000 | 50 300 | 4 | 6 | 25 | 7 200 | 84 000 | 84 000 |
Przyszłość | 5 860 | 80 000 | 57 600 | 4 | 6 | 25 | 8 450 | 98 250 | 98 250 |
Arktyczna Przyszłość | 6 500 | 120 000 | 65 500 | 4 | 6 | 25 | 9 800 | 113 250 | 113 250 |
Oceaniczna Przyszłość | 7 160 | 150 000 | 73 800 | 4 | 6 | 25 | 11 250 | 129 000 | 129 000 |
Wirtualna Przyszłość | 7 840 | 200 000 | 82 700 | 4 | 6 | 25 | 12 800 | 145 500 | 145 500 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 12 410 | 325 000 | 138 100 | 4 | 6 | 25 | 14 450 | 163 500 | 163 500 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 13 480 | 450 000 | 152 900 | 4 | 6 | 25 | 16 200 | 182 250 | 182 250 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 14 570 | 525 000 | 168 600 | 4 | 6 | 25 | 18 050 | 201 750 | 201 750 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 15 690 | 600 000 | 185 000 | 4 | 6 | 25 | 20 000 | 222 000 | 222 000 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 16 830 | 650 000 | 202 300 | 4 | 6 | 25 | 22 050 | 243 750 | 243 750 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)