Most Hanami – poz. 6: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 24 990 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17 672 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 276 800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 591 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:43, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x6 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 1 100 | 284 | 120 | 1 700 | 20 | 4 | 10 |
Epoka Żelaza | 1 900 | 609 | 192 | 4 100 | 25 | 4 | 10 |
Wczesne Średniowiecze | 2 100 | 935 | 480 | 6 800 | 31 | 4 | 10 |
Rozkwit Średniowiecza | 2 340 | 1 313 | 960 | 9 600 | 36 | 4 | 10 |
Jesień Średniowiecza | 2 620 | 1 722 | 1 440 | 12 700 | 42 | 4 | 10 |
Epoka Kolonialna | 3 070 | 2 174 | 2 400 | 19 300 | 50 | 4 | 10 |
Epoka Przemysłowa | 3 470 | 2 657 | 4 800 | 24 000 | 69 | 4 | 10 |
Epoka Postępowa | 3 810 | 3 171 | 7 200 | 29 100 | 96 | 4 | 10 |
Modernizm | 4 070 | 3 717 | 12 000 | 36 300 | 138 | 4 | 10 |
Postmodernizm | 4 240 | 4 284 | 19 200 | 45 600 | 192 | 4 | 10 |
Współczesność | 4 930 | 4 883 | 28 800 | 59 400 | 275 | 4 | 10 |
Epoka Jutra | 5 990 | 5 502 | 48 000 | 68 700 | 371 | 4 | 10 |
Przyszłość | 7 170 | 6 153 | 76 800 | 78 800 | 453 | 4 | 10 |
Arktyczna Przyszłość | 8 350 | 6 825 | 115 200 | 89 500 | 549 | 4 | 10 |
Oceaniczna Przyszłość | 9 640 | 7 518 | 144 000 | 101 000 | 631 | 4 | 10 |
Wirtualna Przyszłość | 11 520 | 8 232 | 192 000 | 113 100 | 768 | 4 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 18 430 | 13 031 | 312 000 | 188 900 | 933 | 4 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 20 020 | 14 154 | 432 000 | 209 200 | 1 098 | 4 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 21 630 | 15 299 | 504 000 | 230 600 | 1 262 | 4 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 23 310 | 16 475 | 576 000 | 253 100 | 1 427 | 4 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 24 990 | 17 672 | 624 000 | 276 800 | 1 591 | 4 | 10 |