Kolumna Bohaterów – poz. 7: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 225: | Linia 225: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 91 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 37 900 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 299 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:42, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 45 | 600 | 600 | 4 | 3 | 6 |
Epoka Żelaza | 72 | 1 400 | 1 400 | 5 | 3 | 6 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | 2 300 | 2 300 | 6 | 3 | 6 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | 3 200 | 3 200 | 7 | 3 | 6 |
Jesień Średniowiecza | 540 | 4 200 | 4 200 | 8 | 3 | 6 |
Epoka Kolonialna | 900 | 6 300 | 5 300 | 10 | 3 | 6 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | 7 900 | 6 400 | 13 | 3 | 6 |
Epoka Postępowa | 2 700 | 9 600 | 7 500 | 18 | 3 | 6 |
Modernizm | 4 500 | 11 900 | 8 800 | 26 | 3 | 6 |
Postmodernizm | 7 200 | 15 000 | 10 000 | 36 | 3 | 6 |
Współczesność | 10 800 | 19 500 | 11 300 | 52 | 3 | 6 |
Epoka Jutra | 18 000 | 22 600 | 12 600 | 70 | 3 | 6 |
Przyszłość | 28 800 | 25 900 | 13 800 | 85 | 3 | 6 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | 29 500 | 15 200 | 103 | 3 | 6 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | 33 200 | 16 700 | 119 | 3 | 6 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | 37 200 | 18 000 | 144 | 3 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 117 000 | 62 100 | 29 100 | 175 | 3 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 162 000 | 68 800 | 31 300 | 206 | 3 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 189 000 | 75 900 | 33 500 | 237 | 3 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 216 000 | 83 300 | 35 700 | 268 | 3 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 234 000 | 91 000 | 37 900 | 299 | 3 | 6 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)