Kolumna Bohaterów – poz. 6: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 226: | Linia 226: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 6 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 87 400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 36 400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 261 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:42, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 45 | 500 | 500 | 4 | 2 | 6 |
Epoka Żelaza | 72 | 1 300 | 1 300 | 5 | 2 | 6 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | 2 200 | 2 200 | 5 | 2 | 6 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | 3 000 | 3 000 | 6 | 2 | 6 |
Jesień Średniowiecza | 540 | 4 000 | 4 000 | 7 | 2 | 6 |
Epoka Kolonialna | 900 | 6 100 | 5 100 | 9 | 2 | 6 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | 7 600 | 6 200 | 12 | 2 | 6 |
Epoka Postępowa | 2 700 | 9 200 | 7 200 | 16 | 2 | 6 |
Modernizm | 4 500 | 11 500 | 8 400 | 23 | 2 | 6 |
Postmodernizm | 7 200 | 14 400 | 9 600 | 32 | 2 | 6 |
Współczesność | 10 800 | 18 800 | 10 800 | 45 | 2 | 6 |
Epoka Jutra | 18 000 | 21 700 | 12 100 | 61 | 2 | 6 |
Przyszłość | 28 800 | 24 900 | 13 300 | 75 | 2 | 6 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | 28 300 | 14 600 | 90 | 2 | 6 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | 31 900 | 16 000 | 104 | 2 | 6 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | 35 700 | 17 300 | 126 | 2 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 117 000 | 59 700 | 28 000 | 153 | 2 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 162 000 | 66 100 | 30 000 | 180 | 2 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 189 000 | 72 800 | 32 200 | 207 | 2 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 216 000 | 79 900 | 34 200 | 234 | 2 | 6 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 234 000 | 87 400 | 36 400 | 261 | 2 | 6 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)