Wiatrak Gentiana – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 187: | Linia 187: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 480 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 480 000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 77 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 77 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 13 270 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8 836 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 84 200 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:42, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x5 | ||||||||||||
Łańcuch: | Gospodarstwo z wiatrakami | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoka Brązu | 590 | 142 | 100 | 500 |
Epoka Żelaza | 1 010 | 305 | 160 | 1 300 |
Wczesne Średniowiecze | 1 120 | 467 | 400 | 2 100 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 250 | 656 | 800 | 2 900 |
Jesień Średniowiecza | 1 390 | 861 | 1 200 | 3 900 |
Epoka Kolonialna | 1 630 | 1 087 | 2 000 | 5 900 |
Epoka Przemysłowa | 1 840 | 1 328 | 4 000 | 7 300 |
Epoka Postępowa | 2 020 | 1 586 | 6 000 | 8 900 |
Modernizm | 2 160 | 1 859 | 10 000 | 11 000 |
Postmodernizm | 2 250 | 2 142 | 16 000 | 13 900 |
Współczesność | 2 620 | 2 441 | 24 000 | 18 100 |
Epoka Jutra | 3 180 | 2 751 | 40 000 | 20 900 |
Przyszłość | 3 810 | 3 077 | 64 000 | 24 000 |
Arktyczna Przyszłość | 4 440 | 3 413 | 96 000 | 27 200 |
Oceaniczna Przyszłość | 5 120 | 3 759 | 120 000 | 30 700 |
Wirtualna Przyszłość | 6 120 | 4 116 | 160 000 | 34 400 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 9 790 | 6 515 | 260 000 | 57 400 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 10 630 | 7 077 | 360 000 | 63 600 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 11 490 | 7 649 | 420 000 | 70 100 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 12 380 | 8 237 | 480 000 | 77 000 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 13 270 | 8 836 | 520 000 | 84 200 |