Wiatrak Gentiana – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 187: | Linia 187: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 480 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 480 000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 76 200 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 76 200 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 250 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8 583 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 83 400 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:42, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x5 | ||||||||||||
Łańcuch: | Gospodarstwo z wiatrakami | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoka Brązu | 540 | 138 | 100 | 500 |
Epoka Żelaza | 930 | 296 | 160 | 1 200 |
Wczesne Średniowiecze | 1 030 | 454 | 400 | 2 100 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 150 | 638 | 800 | 2 900 |
Jesień Średniowiecza | 1 280 | 836 | 1 200 | 3 800 |
Epoka Kolonialna | 1 510 | 1 056 | 2 000 | 5 800 |
Epoka Przemysłowa | 1 700 | 1 290 | 4 000 | 7 200 |
Epoka Postępowa | 1 870 | 1 540 | 6 000 | 8 800 |
Modernizm | 2 000 | 1 805 | 10 000 | 10 900 |
Postmodernizm | 2 080 | 2 081 | 16 000 | 13 700 |
Współczesność | 2 420 | 2 372 | 24 000 | 17 900 |
Epoka Jutra | 2 940 | 2 672 | 40 000 | 20 700 |
Przyszłość | 3 520 | 2 989 | 64 000 | 23 700 |
Arktyczna Przyszłość | 4 090 | 3 315 | 96 000 | 27 000 |
Oceaniczna Przyszłość | 4 730 | 3 652 | 120 000 | 30 400 |
Wirtualna Przyszłość | 5 650 | 3 998 | 160 000 | 34 100 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 9 030 | 6 329 | 260 000 | 56 900 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 9 820 | 6 875 | 360 000 | 63 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 10 610 | 7 431 | 420 000 | 69 500 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 11 420 | 8 002 | 480 000 | 76 200 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 12 250 | 8 583 | 520 000 | 83 400 |