Królewskie kaskady: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 204: | Linia 204: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 75 500 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 75 500 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 530 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 530 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 82 500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:41, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 40 | 40 | 60 | 500 | 7 |
Epoka Żelaza | 90 | 90 | 96 | 1 200 | 7 |
Wczesne Średniowiecze | 130 | 130 | 240 | 2 000 | 7 |
Rozkwit Średniowiecza | 190 | 190 | 480 | 2 900 | 7 |
Jesień Średniowiecza | 250 | 250 | 720 | 3 800 | 7 |
Epoka Kolonialna | 310 | 310 | 1 200 | 5 800 | 7 |
Epoka Przemysłowa | 380 | 380 | 2 400 | 7 200 | 7 |
Epoka Postępowa | 450 | 450 | 3 600 | 8 700 | 7 |
Modernizm | 530 | 530 | 6 000 | 10 800 | 7 |
Postmodernizm | 610 | 610 | 9 600 | 13 600 | 7 |
Współczesność | 700 | 700 | 14 400 | 17 700 | 7 |
Epoka Jutra | 790 | 790 | 24 000 | 20 500 | 7 |
Przyszłość | 880 | 880 | 38 400 | 23 500 | 7 |
Arktyczna Przyszłość | 980 | 980 | 57 600 | 26 700 | 7 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 070 | 1 070 | 72 000 | 30 100 | 7 |
Wirtualna Przyszłość | 1 180 | 1 180 | 96 000 | 33 700 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 860 | 1 860 | 156 000 | 56 300 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 2 020 | 2 020 | 216 000 | 62 400 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 2 190 | 2 190 | 252 000 | 68 800 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 2 350 | 2 350 | 288 000 | 75 500 | 7 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 2 530 | 2 530 | 312 000 | 82 500 | 7 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)