Tawerna bohaterów – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 205: | Linia 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 173 900 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 173 900 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17 050 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 940 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 190 200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:41, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Epoka Brązu | 750 | 176 | 100 | 1 200 | 4 |
Epoka Żelaza | 1 300 | 377 | 160 | 2 800 | 4 |
Wczesne Średniowiecze | 1 430 | 579 | 400 | 4 700 | 4 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 600 | 813 | 800 | 6 600 | 4 |
Jesień Średniowiecza | 1 780 | 1 066 | 1 200 | 8 700 | 4 |
Epoka Kolonialna | 2 100 | 1 346 | 2 000 | 13 200 | 4 |
Epoka Przemysłowa | 2 370 | 1 645 | 4 000 | 16 500 | 4 |
Epoka Postępowa | 2 600 | 1 963 | 6 000 | 20 000 | 4 |
Modernizm | 2 780 | 2 301 | 10 000 | 24 900 | 4 |
Postmodernizm | 2 900 | 2 652 | 16 000 | 31 300 | 4 |
Współczesność | 3 360 | 3 023 | 24 000 | 40 800 | 4 |
Epoka Jutra | 4 080 | 3 406 | 40 000 | 47 200 | 4 |
Przyszłość | 4 890 | 3 809 | 64 000 | 54 100 | 4 |
Arktyczna Przyszłość | 5 700 | 4 225 | 96 000 | 61 500 | 4 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 580 | 4 654 | 120 000 | 69 400 | 4 |
Wirtualna Przyszłość | 7 860 | 5 096 | 160 000 | 77 700 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 12 570 | 8 067 | 260 000 | 129 800 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 13 660 | 8 762 | 360 000 | 143 800 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 14 760 | 9 471 | 420 000 | 158 500 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 15 900 | 10 199 | 480 000 | 173 900 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 17 050 | 10 940 | 520 000 | 190 200 | 4 |