Wrześniowa chata – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 205: | Linia 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 12 000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 116 500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 860 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:40, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 170 | 60 | 700 | 570 | 1 |
Epoka Żelaza | 370 | 96 | 1 700 | 980 | 1 |
Wczesne Średniowiecze | 560 | 240 | 2 900 | 1 080 | 1 |
Rozkwit Średniowiecza | 790 | 480 | 4 000 | 1 210 | 1 |
Jesień Średniowiecza | 1 030 | 720 | 5 300 | 1 350 | 1 |
Epoka Kolonialna | 1 300 | 1 200 | 8 100 | 1 580 | 1 |
Epoka Przemysłowa | 1 590 | 2 400 | 10 100 | 1 780 | 1 |
Epoka Postępowa | 1 900 | 3 600 | 12 300 | 1 960 | 1 |
Modernizm | 2 230 | 6 000 | 15 300 | 2 100 | 1 |
Postmodernizm | 2 570 | 9 600 | 19 200 | 2 180 | 1 |
Współczesność | 2 930 | 14 400 | 25 000 | 2 540 | 1 |
Epoka Jutra | 3 300 | 24 000 | 28 900 | 3 080 | 1 |
Przyszłość | 3 690 | 38 400 | 33 200 | 3 690 | 1 |
Arktyczna Przyszłość | 4 100 | 57 600 | 37 700 | 4 300 | 1 |
Oceaniczna Przyszłość | 4 510 | 72 000 | 42 500 | 4 960 | 1 |
Wirtualna Przyszłość | 4 940 | 96 000 | 47 600 | 5 930 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 7 820 | 156 000 | 79 500 | 9 480 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 8 490 | 216 000 | 88 100 | 10 310 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 9 180 | 252 000 | 97 100 | 11 140 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 9 880 | 288 000 | 106 600 | 12 000 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 10 600 | 312 000 | 116 500 | 12 860 | 1 |