Młyn jesieni - poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 893 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 72 800 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 8 730 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 433 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:40, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 30 | 45 | 500 | 390 | 6 | 1 | 3 |
Epoka Żelaza | 65 | 72 | 1 100 | 660 | 7 | 1 | 3 |
Wczesne Średniowiecze | 100 | 180 | 1 800 | 730 | 9 | 1 | 3 |
Rozkwit Średniowiecza | 141 | 360 | 2 500 | 820 | 10 | 1 | 3 |
Jesień Średniowiecza | 185 | 540 | 3 300 | 910 | 12 | 1 | 3 |
Epoka Kolonialna | 233 | 900 | 5 100 | 1 070 | 14 | 1 | 3 |
Epoka Przemysłowa | 285 | 1 800 | 6 300 | 1 210 | 19 | 1 | 3 |
Epoka Postępowa | 340 | 2 700 | 7 700 | 1 330 | 27 | 1 | 3 |
Modernizm | 398 | 4 500 | 9 500 | 1 420 | 38 | 1 | 3 |
Postmodernizm | 459 | 7 200 | 12 000 | 1 480 | 53 | 1 | 3 |
Współczesność | 523 | 10 800 | 15 600 | 1 720 | 75 | 1 | 3 |
Epoka Jutra | 590 | 18 000 | 18 100 | 2 090 | 101 | 1 | 3 |
Przyszłość | 659 | 28 800 | 20 700 | 2 510 | 124 | 1 | 3 |
Arktyczna Przyszłość | 731 | 43 200 | 23 600 | 2 920 | 150 | 1 | 3 |
Oceaniczna Przyszłość | 806 | 54 000 | 26 600 | 3 370 | 172 | 1 | 3 |
Wirtualna Przyszłość | 882 | 72 000 | 29 800 | 4 020 | 209 | 1 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 396 | 117 000 | 49 700 | 6 440 | 254 | 1 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 1 517 | 162 000 | 55 100 | 6 990 | 299 | 1 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 1 639 | 189 000 | 60 700 | 7 560 | 344 | 1 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 1 765 | 216 000 | 66 600 | 8 140 | 388 | 1 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 1 893 | 234 000 | 72 800 | 8 730 | 433 | 1 | 3 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)