Yggdrasil – poz. 6: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +18% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 107 400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 44 700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 337 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atak dla armii atakującej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atak dla armii atakującej<br> |
Wersja z 08:39, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 45 | +18% | 700 | 700 | 15 | 10 | 5 |
Epoka Żelaza | 72 | +18% | 1 600 | 1 600 | 20 | 10 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | +18% | 2 700 | 2 700 | 24 | 10 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | +18% | 3 700 | 3 700 | 28 | 10 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 540 | +18% | 4 900 | 4 900 | 32 | 10 | 5 |
Epoka Kolonialna | 900 | +18% | 7 500 | 6 200 | 39 | 10 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | +18% | 9 300 | 7 600 | 54 | 10 | 5 |
Epoka Postępowa | 2 700 | +18% | 11 300 | 8 900 | 75 | 10 | 5 |
Modernizm | 4 500 | +18% | 14 100 | 10 400 | 107 | 10 | 5 |
Postmodernizm | 7 200 | +18% | 17 700 | 11 800 | 149 | 10 | 5 |
Współczesność | 10 800 | +18% | 23 100 | 13 300 | 213 | 10 | 5 |
Epoka Jutra | 18 000 | +18% | 26 700 | 14 900 | 287 | 10 | 5 |
Przyszłość | 28 800 | +18% | 30 600 | 16 300 | 382 | 10 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | +18% | 34 800 | 17 900 | 488 | 10 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | +18% | 39 200 | 19 700 | 594 | 10 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | +18% | 43 900 | 21 200 | 701 | 10 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 117 000 | +18% | 73 300 | 34 400 | 828 | 10 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 162 000 | +18% | 81 200 | 36 900 | 955 | 10 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 189 000 | +18% | 89 500 | 39 600 | 1 082 | 10 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 216 000 | +18% | 98 300 | 42 100 | 1 210 | 10 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 234 000 | +18% | 107 400 | 44 700 | 1 337 | 10 | 5 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
Atak dla armii atakującej