Yggdrasil – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +18% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 102 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 42 500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 648 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atak dla armii atakującej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atak dla armii atakującej<br> |
Wersja z 08:39, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 45 | +18% | 600 | 600 | 8 | 10 | 4 |
Epoka Żelaza | 72 | +18% | 1 500 | 1 500 | 10 | 10 | 4 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | +18% | 2 500 | 2 500 | 12 | 10 | 4 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | +18% | 3 500 | 3 500 | 14 | 10 | 4 |
Jesień Średniowiecza | 540 | +18% | 4 700 | 4 700 | 16 | 10 | 4 |
Epoka Kolonialna | 900 | +18% | 7 100 | 5 900 | 19 | 10 | 4 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | +18% | 8 900 | 7 200 | 26 | 10 | 4 |
Epoka Postępowa | 2 700 | +18% | 10 700 | 8 400 | 36 | 10 | 4 |
Modernizm | 4 500 | +18% | 13 400 | 9 800 | 52 | 10 | 4 |
Postmodernizm | 7 200 | +18% | 16 800 | 11 200 | 72 | 10 | 4 |
Współczesność | 10 800 | +18% | 21 900 | 12 600 | 103 | 10 | 4 |
Epoka Jutra | 18 000 | +18% | 25 300 | 14 100 | 139 | 10 | 4 |
Przyszłość | 28 800 | +18% | 29 000 | 15 500 | 186 | 10 | 4 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | +18% | 33 000 | 17 000 | 237 | 10 | 4 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | +18% | 37 200 | 18 700 | 288 | 10 | 4 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | +18% | 41 700 | 20 200 | 340 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 117 000 | +18% | 69 600 | 32 600 | 402 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 162 000 | +18% | 77 100 | 35 000 | 463 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 189 000 | +18% | 85 000 | 37 600 | 525 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 216 000 | +18% | 93 300 | 39 900 | 587 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 234 000 | +18% | 102 000 | 42 500 | 648 | 10 | 4 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
Atak dla armii atakującej