Motylarnia – poz. 5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 318: | Linia 318: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 30 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 30 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15 310 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7 069 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 136 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 48 530 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 188 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 30 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:38, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Zestaw: | Rezerwat motyli | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | 1 x | 2 x | 3 x | 4 x | 5 x | 6 x | ||||
Epoka Brązu | 680 | 113 | 60 | 800 | 720 | 10 | 14 | 4 | 30 | 10 |
Epoka Żelaza | 1 160 | 244 | 96 | 2 000 | 1 730 | 10 | 17 | 4 | 30 | 10 |
Wczesne Średniowiecze | 1 290 | 374 | 240 | 3 400 | 2 880 | 10 | 21 | 4 | 30 | 10 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 440 | 525 | 480 | 4 700 | 4 030 | 10 | 25 | 4 | 30 | 10 |
Jesień Średniowiecza | 1 600 | 689 | 720 | 6 200 | 5 330 | 10 | 29 | 4 | 30 | 10 |
Epoka Kolonialna | 1 880 | 869 | 1 200 | 9 500 | 6 770 | 10 | 34 | 4 | 30 | 10 |
Epoka Przemysłowa | 2 120 | 1 063 | 2 400 | 11 800 | 8 210 | 10 | 48 | 4 | 30 | 10 |
Epoka Postępowa | 2 330 | 1 268 | 3 600 | 14 300 | 9 650 | 10 | 66 | 4 | 30 | 10 |
Modernizm | 2 500 | 1 487 | 6 000 | 17 800 | 11 230 | 10 | 95 | 4 | 30 | 10 |
Postmodernizm | 2 600 | 1 714 | 9 600 | 22 400 | 12 820 | 10 | 132 | 4 | 30 | 10 |
Współczesność | 3 020 | 1 953 | 14 400 | 29 200 | 14 400 | 10 | 189 | 4 | 30 | 10 |
Epoka Jutra | 3 670 | 2 201 | 24 000 | 33 800 | 16 130 | 10 | 255 | 4 | 30 | 10 |
Przyszłość | 4 400 | 2 461 | 38 400 | 38 700 | 17 710 | 10 | 340 | 4 | 30 | 10 |
Arktyczna Przyszłość | 5 120 | 2 730 | 57 600 | 44 000 | 19 440 | 10 | 434 | 4 | 30 | 10 |
Oceaniczna Przyszłość | 5 910 | 3 007 | 72 000 | 49 600 | 21 310 | 10 | 528 | 4 | 30 | 10 |
Wirtualna Przyszłość | 7 060 | 3 293 | 96 000 | 55 600 | 23 040 | 10 | 623 | 4 | 30 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 11 290 | 5 212 | 156 000 | 92 800 | 37 300 | 10 | 736 | 4 | 30 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 12 270 | 5 662 | 216 000 | 102 800 | 40 030 | 10 | 849 | 4 | 30 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 13 260 | 6 119 | 252 000 | 113 300 | 42 910 | 10 | 962 | 4 | 30 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 14 280 | 6 590 | 288 000 | 124 400 | 45 650 | 10 | 1 075 | 4 | 30 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 15 310 | 7 069 | 312 000 | 136 000 | 48 530 | 10 | 1 188 | 4 | 30 | 10 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)