Prosperująca rozlewnia cydru: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 274: | Linia 274: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 040 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 468 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 224 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7 890 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 112 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 225 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Potencjał produkowany jest wyłącznie podczas przynależności do gildii i jest dodawany w trakcie codziennego podsumowania<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje po jednej sztuce każdego towaru z epoki budynku (dla miasta)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Potencjał produkowany jest wyłącznie podczas przynależności do gildii i jest dodawany w trakcie codziennego podsumowania<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje po jednej sztuce każdego towaru z epoki budynku (dla miasta)<br> |
Wersja z 08:37, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki produkcyjne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x6 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Wymaga | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5m | 15m | 1h | 4h | 8h | 1d | |||
Epoka Brązu | 45 | 90 | 33 | 50 | 1 | 5 | 10 | 4 |
Epoka Żelaza | 88 | 144 | 79 | 120 | 2 | 6 | 10 | 4 |
Wczesne Średniowiecze | 124 | 360 | 126 | 200 | 2 | 10 | 10 | 4 |
Rozkwit Średniowiecza | 161 | 720 | 193 | 270 | 3 | 15 | 10 | 4 |
Jesień Średniowiecza | 197 | 1 080 | 244 | 360 | 3 | 18 | 10 | 4 |
Epoka Kolonialna | 235 | 1 800 | 310 | 550 | 3 | 23 | 10 | 4 |
Epoka Przemysłowa | 269 | 3 600 | 376 | 680 | 5 | 30 | 10 | 4 |
Epoka Postępowa | 304 | 5 400 | 442 | 830 | 7 | 47 | 10 | 4 |
Modernizm | 338 | 9 000 | 515 | 1 030 | 10 | 53 | 10 | 4 |
Postmodernizm | 370 | 14 400 | 587 | 1 300 | 14 | 64 | 10 | 4 |
Współczesność | 400 | 21 600 | 660 | 1 690 | 19 | 79 | 10 | 4 |
Epoka Jutra | 431 | 36 000 | 739 | 1 960 | 26 | 93 | 10 | 4 |
Przyszłość | 482 | 57 600 | 812 | 2 250 | 32 | 108 | 10 | 4 |
Arktyczna Przyszłość | 513 | 86 400 | 891 | 2 550 | 39 | 123 | 10 | 4 |
Oceaniczna Przyszłość | 544 | 108 000 | 977 | 2 880 | 44 | 137 | 10 | 4 |
Wirtualna Przyszłość | 573 | 144 000 | 1 056 | 3 220 | 54 | 152 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 874 | 234 000 | 1 709 | 5 380 | 66 | 166 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 917 | 324 000 | 1 835 | 5 960 | 77 | 181 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 959 | 378 000 | 1 967 | 6 570 | 89 | 195 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 999 | 432 000 | 2 092 | 7 220 | 100 | 210 | 10 | 4 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 1 040 | 468 000 | 2 224 | 7 890 | 112 | 225 | 10 | 4 |
Potencjał produkowany jest wyłącznie podczas przynależności do gildii i jest dodawany w trakcie codziennego podsumowania
Produkuje po jednej sztuce każdego towaru z epoki budynku (dla miasta)