Wieża zwycięstwa – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 137: | Linia 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 590 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 590 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 630 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 08:35, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynek o losowej produkcji | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 1x1 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Produkuje | Zapewnia |
---|---|---|
Epoka Brązu | 7 | 40 |
Epoka Żelaza | 9 | 40 |
Wczesne Średniowiecze | 11 | 40 |
Rozkwit Średniowiecza | 13 | 40 |
Jesień Średniowiecza | 15 | 40 |
Epoka Kolonialna | 18 | 40 |
Epoka Przemysłowa | 25 | 40 |
Epoka Postępowa | 35 | 40 |
Modernizm | 50 | 40 |
Postmodernizm | 70 | 40 |
Współczesność | 100 | 40 |
Epoka Jutra | 135 | 40 |
Przyszłość | 180 | 40 |
Arktyczna Przyszłość | 230 | 40 |
Oceaniczna Przyszłość | 280 | 40 |
Wirtualna Przyszłość | 330 | 40 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 380 | 40 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 440 | 40 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 510 | 40 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 590 | 40 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 630 | 40 |