Dziadek do orzechów: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 137: | Linia 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 346 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 346 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 48 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 48 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 443 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 52 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:33, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Dekoracje | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | 2x1 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 100 | 10 |
Epoka Żelaza | 105 | 16 |
Wczesne Średniowiecze | 114 | 40 |
Rozkwit Średniowiecza | 128 | 80 |
Jesień Średniowiecza | 142 | 120 |
Epoka Kolonialna | 167 | 200 |
Epoka Przemysłowa | 205 | 400 |
Epoka Postępowa | 220 | 600 |
Modernizm | 235 | 1 000 |
Postmodernizm | 245 | 1 600 |
Współczesność | 285 | 2 400 |
Epoka Jutra | 346 | 4 000 |
Przyszłość | 414 | 6 400 |
Arktyczna Przyszłość | 482 | 9 600 |
Oceaniczna Przyszłość | 557 | 12 000 |
Wirtualna Przyszłość | 665 | 16 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 064 | 26 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 1 156 | 36 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 1 249 | 42 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 1 346 | 48 000 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 1 443 | 52 000 |