Stary cmentarz: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 138: | Linia 138: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 850 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 850 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 288 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 288 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 11 640 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:32, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 590 | 60 |
Epoka Żelaza | 720 | 96 |
Wczesne Średniowiecze | 980 | 240 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 090 | 480 |
Jesień Średniowiecza | 1 220 | 720 |
Epoka Kolonialna | 1 430 | 1 200 |
Epoka Przemysłowa | 1 610 | 2 400 |
Epoka Postępowa | 1 770 | 3 600 |
Modernizm | 1 900 | 6 000 |
Postmodernizm | 1 980 | 9 600 |
Współczesność | 2 300 | 14 400 |
Epoka Jutra | 2 790 | 24 000 |
Przyszłość | 3 340 | 38 400 |
Arktyczna Przyszłość | 3 890 | 57 600 |
Oceaniczna Przyszłość | 4 490 | 72 000 |
Wirtualna Przyszłość | 5 360 | 96 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 8 580 | 156 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 9 330 | 216 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 10 070 | 252 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 10 850 | 288 000 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 11 640 | 312 000 |