Młyn Suishun – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 177: | Linia 177: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420 000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 420 000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 101 200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 101 200 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 380 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 630 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 480 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 111 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 12:38, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x5 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoka Brązu | 590 | 149 | 100 | 800 |
Epoka Żelaza | 1 010 | 319 | 160 | 1 800 |
Wczesne Średniowiecze | 1 120 | 490 | 400 | 3 000 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 250 | 688 | 800 | 4 200 |
Jesień Średniowiecza | 1 390 | 902 | 1 200 | 5 600 |
Epoka Kolonialna | 1 630 | 1 139 | 2 000 | 8 500 |
Epoka Przemysłowa | 1 840 | 1 392 | 4 000 | 10 500 |
Epoka Postępowa | 2 020 | 1 661 | 6 000 | 12 800 |
Modernizm | 2 160 | 1 947 | 10 000 | 15 900 |
Postmodernizm | 2 250 | 2 244 | 16 000 | 20 000 |
Współczesność | 2 620 | 2 558 | 24 000 | 26 000 |
Epoka Jutra | 3 180 | 2 882 | 40 000 | 30 200 |
Przyszłość | 3 810 | 3 223 | 64 000 | 34 600 |
Arktyczna Przyszłość | 4 440 | 3 575 | 96 000 | 39 300 |
Oceaniczna Przyszłość | 5 120 | 3 938 | 120 000 | 44 300 |
Wirtualna Przyszłość | 6 120 | 4 312 | 160 000 | 49 600 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 9 790 | 6 826 | 260 000 | 82 900 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 10 630 | 7 414 | 360 000 | 91 800 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 11 490 | 8 014 | 420 000 | 101 200 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 12 380 | 8 630 | 480 000 | 111 000 |