Yggdrasil – poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 229: | Linia 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +12% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 80 400 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 35 500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} dla armii atakującej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} dla armii atakującej<br> |
Wersja z 08:16, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 45 | +12% | 600 | 600 | 8 | 10 | 3 |
Epoka Żelaza | 72 | +12% | 1 400 | 1 400 | 10 | 10 | 3 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | +12% | 2 400 | 2 400 | 12 | 10 | 3 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | +12% | 3 300 | 3 300 | 14 | 10 | 3 |
Jesień Średniowiecza | 540 | +12% | 4 400 | 4 400 | 16 | 10 | 3 |
Epoka Kolonialna | 900 | +12% | 6 700 | 5 600 | 19 | 10 | 3 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | +12% | 8 400 | 6 800 | 26 | 10 | 3 |
Epoka Postępowa | 2 700 | +12% | 10 200 | 8 000 | 36 | 10 | 3 |
Modernizm | 4 500 | +12% | 12 600 | 9 300 | 52 | 10 | 3 |
Postmodernizm | 7 200 | +12% | 15 900 | 10 600 | 72 | 10 | 3 |
Współczesność | 10 800 | +12% | 20 700 | 11 900 | 103 | 10 | 3 |
Epoka Jutra | 18 000 | +12% | 24 000 | 13 400 | 139 | 10 | 3 |
Przyszłość | 28 800 | +12% | 27 500 | 14 700 | 186 | 10 | 3 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | +12% | 31 200 | 16 100 | 237 | 10 | 3 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | +12% | 35 200 | 17 700 | 288 | 10 | 3 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | +12% | 39 400 | 19 100 | 340 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 117 000 | +12% | 65 900 | 30 900 | 402 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 162 000 | +12% | 73 000 | 33 200 | 463 | 10 | 3 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 189 000 | +12% | 80 400 | 35 500 | 525 | 10 | 3 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
dla armii atakującej