Budynek towarów kulturowych Feudalna Japonia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction1.png}}<br />[[Pole soi (Feudalna Japonia)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />36 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese.png}} Japończycy <br/> | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/soy.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction2.png}}<br />[[Galeria (Feudalna Japonia)]] | ||
| | | 203 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />45 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese.png}} Japończycy <br/> | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/paintings.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction3.png}}<br />[[Płatnerz (Feudalna Japonia)]] | |||
| 360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>480 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />24 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese.png}} Japończycy <br/> | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/armor.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction4.png}}<br />[[Pracownia instrumentów (Feudalna Japonia)]] | |||
| 270 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Monety <br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />36 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese.png}} Japończycy <br/> | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/instruments.png}} / 4h | |||
|} |
Wersja z 10:48, 12 sty 2021
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Pole soi (Feudalna Japonia) |
270 Monety 360 Zaopatrzenie |
4x3 1x1 36 Japończycy |
5 / 4h | |
Galeria (Feudalna Japonia) |
203 Monety 270 Zaopatrzenie |
3x3 1x1 45 Japończycy |
5 / 4h | |
Płatnerz (Feudalna Japonia) |
360 Monety 480 Zaopatrzenie |
4x4 1x1 24 Japończycy |
5 / 4h | |
Pracownia instrumentów (Feudalna Japonia) |
270 Monety 360 Zaopatrzenie |
3x4 1x1 36 Japończycy |
5 / 4h |