Renesansowa willa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Karnawał 2017 | | style="width: 70%;"| [[Karnawał]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 121: | Linia 121: | ||
| 12,620 | | 12,620 | ||
| 54,000 | | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,411 | |||
| 1,411 | |||
| 14,140 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:16, 11 sie 2018
- Produkcja monet podwojona gdy budynek jest zmotywowany; | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x3 |
Wprowadzono w: | Karnawał 2017 |