Złote uprawy – poz. 7: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 434: | Linia 434: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 36 560 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie, 4 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 20 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | 36 560 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie, 4 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 20 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | Skarbiec gildii: 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 624 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 39% {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 14 599 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 39 216 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 292 514 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety | |||
|} | |||
<br>'''Po zmotywowaniu''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 39 383 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie, 4 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Punkty Rozwoju, 20 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | Skarbiec gildii: 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | Skarbiec gildii: 5 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/all_goods_of_age-590f80efc.png}} |
Wersja z 08:48, 12 lip 2023
![]() | |
Właściwości |
| |||||||||||||
Czas budowy: | ![]() | ||||||||||||
Wielkość: | ![]() | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wymagana ulica: | ![]() | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Punkty | Premie | Zapewnia | Zadowolenie | ![]() | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 120 ![]() |
32% ![]() |
233 ![]() |
1 313 ![]() |
| |||
Epoka Żelaza | 192 ![]() |
33% ![]() |
501 ![]() |
2 361 ![]() |
| |||
Wczesne Średniowiecze | 480 ![]() |
33% ![]() |
769 ![]() |
2 829 ![]() |
| |||
Rozkwit Średniowiecza | 960 ![]() |
33% ![]() |
1 080 ![]() |
3 380 ![]() |
| |||
Jesień Średniowiecza | 1 440 ![]() |
34% ![]() |
1 417 ![]() |
3 977 ![]() |
| |||
Epoka Kolonialna | 2 400 ![]() |
34% ![]() |
1 788 ![]() |
4 798 ![]() |
| |||
Epoka Przemysłowa | 4 800 ![]() |
34% ![]() |
2 186 ![]() |
5 586 ![]() |
| |||
Epoka Postępowa | 7 200 ![]() |
35% ![]() |
2 609 ![]() |
6 339 ![]() |
| |||
Modernizm | 12 000 ![]() |
35% ![]() |
3 059 ![]() |
7 049 ![]() |
| |||
Postmodernizm | 19 200 ![]() |
35% ![]() |
3 525 ![]() |
7 685 ![]() |
| |||
Współczesność | 28 800 ![]() |
36% ![]() |
4 018 ![]() |
8 858 ![]() |
| |||
Epoka Jutra | 48 000 ![]() |
36% ![]() |
4 527 ![]() |
10 397 ![]() |
| |||
Przyszłość | 76 800 ![]() |
36% ![]() |
5 063 ![]() |
12 093 ![]() |
| |||
Arktyczna Przyszłość | 115 200 ![]() |
37% ![]() |
5 616 ![]() |
13 806 ![]() |
| |||
Oceaniczna Przyszłość | 144 000 ![]() |
37% ![]() |
6 186 ![]() |
15 636 ![]() |
| |||
Wirtualna Przyszłość | 192 000 ![]() |
37% ![]() |
6 774 ![]() |
18 064 ![]() |
| |||
Epoka Kosmiczna: Mars | 312 000 ![]() |
38% ![]() |
10 722 ![]() |
28 792 ![]() |
| |||
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 432 000 ![]() |
38% ![]() |
11 647 ![]() |
31 277 ![]() |
| |||
Epoka Kosmiczna: Wenus | 504 000 ![]() |
38% ![]() |
12 588 ![]() |
33 798 ![]() |
| |||
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 576 000 ![]() |
39% ![]() |
13 556 ![]() |
36 406 ![]() |
| |||
Epoka Kosmiczna: Tytan | 624 000 ![]() |
39% ![]() |
14 599 ![]() |
39 216 ![]() |
|